Wesprzyj nas!

Jeśli zgadzacie się z prowadzonymi przez nas działaniami, jeśli również wierzycie, że należy promować ideę publicznego dostępu do defibrylacji, jeśli chcecie wspomóc naszą organizację – serdecznie Was do to tego zachęcamy!

„Fundacja Ratuj Życie jest organizacją pożytku publicznego, której misją jest promowanie publicznego dostępu do defibrylacji. Teraz także dzięki Waszemu wsparciu możemy rozwijać sieć automatycznych defibrylatorów zewnętrznych AED, edukować w zakresie wczesnej defibrylacji i tym samym poprawiać bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców. Pomóż nam realizować naszą misję – podaruj 1% na rzecz Fundacji Ratuj Życie.
#1%dlaserca”

Jedną z opcji jest darowizna przekazana bezpośrednio na nasze konto bankowe:

Numer konta: 66 1750 0012 0000 0000 3193 7523
Kod BIC/SWIFT: RCBWPLPW
Bank: Raiffeisen Polbank

raiff_polbank

Możecie to zrobić w trakcie zakupów internetowych! Całkowicie za darmo! Część kwoty Waszego zakupu zostanie przekazana na nasze konto.

468x60px_fioletowe

Wpłacić pieniążki możecie również za pomocą konta PayPal.

paypaldonatenow2-png_542c71fa4421c